Už jsme zpět a zas v plné parádě! No More Blogger!

14. listopadu 2008 v 14:30
Snažili jsme se zachránit texty a fota ze zablokovaného blogu na ddech.blogspot.com; zatím se nedaří. Uncle Google stále slibuje, že zkontroluje náš web (viz. níže), který omylem zastavil antispamový jeho robot. Už nám to slibují nejméně popáté a teď už ně kašleme. So long, Blogger!
Jestli to vůbec zas spustí, tak to u Google smažem a budem doufat, že na Blog.cz budou na bezmocnou hrstku běžců z Podolí vlídnější.

My rozhodně běžíme dál!

Your blog is disabled
Blogger's spam-prevention robots have detected that your blog has characteristics of a spam blog....Since you're an actual person reading this, your blog is probably not a spam blog. Automated spam detection is inherently fuzzy, and we sincerely apologize for this false positive.
We received your unlock request on November 18, 2008. On behalf of the robots, we apologize for locking your non-spam blog. Please be patient while we take a look at your blog and verify that it is not spam.
P.S. To je tedy vzkaz od Bloggera, kde jsme provozovali Second Wind od září. Blokují nás z nezmáných příčin víc než měsíc. Opakovaně žádáme o revizi; ono tedy ani není pořádně kde. Bloody Robots :-D Děkujem nicméně všem za předchozí návštěvy a popdoru a varujeme všechny před blogspot.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama