Rave Run On National Mall

20. listopadu 2008 v 19:34 | Tomáš
Když to jde a milosrdný Hospodin vás zavede do země zaslíbené masovému běhu tak proč si taky nezaběhat. A proč ne rovnou vprostřed metropole. Pro běžce je mimo jiné skvělé, že leží ve srovantelných šířkách jako Sicílie takže počasí je i listopadu více než vlídné.
Je těžké si představit, že byste se uprostřede dne pohodlně proběhli kolem největších pozoruhodností našeho stověžatého srdce a je ještě těžší to zkusit. Víme to, zkusili jsme to.
Pokud v DC nenarazíte na One Million March nebo inauguraci prezidenta, máte celkem solidní jistotu, že místa bude dost. Jste konec konců v USA. A když to vezmete po obvodu National Mall máte další jistotu nějakých 6 nebo 7K na skvělém jemném štěrku. Na šílence v trenýrkách jsou tu všichni zvyklí. Takže: Go Ahead!
PS: Jsou zvyklí i na i***ty, kteří se snaží sami vyfotit před Bílým domem, a když jim podruhé spadne telefon z metrového patníku na betonový chodník najde se určitě někdo kdo vlídně pronese: May I help You? - Tak snad jen tolik k určitému výrazu na fotografii.
Tato zahraniční zpráva mohla vzniknout díky odolnosti některých modelů telefonů Nokia.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama